15 Şubat 2012 Çarşamba

Lacoste Live 2012 İlkbahar/Yaz Erkek ve Bayan Koleksiyonu


2012 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonunda LACOSTE L!VE stil sahibi erkekleri nostaljikbir yolculuğa davet ediyor: Yaz kampı, Suda Yaşam ve 90’lar Show, sezonun üç anatemasını oluşturan ilham kaynakları olarak dikkat çekiyor.Yaz kampı temalı vintage Amerikan dokunuşları ile ünlü Ivy Ligi’nden aldığı ilhamı ilkbahar/yaz sezonuna yansıtan Lacoste L!VE, kendine değer veren erkeklerinvazgeçilmezi oluyor. Koleksiyona koton parçalar hakim iken, montlarda kullanılannaylon ise fonksiyonellik özelliği ile kullanım rahatlığı sağlıyor. Hem doğanın muhteşemdizaynında askeri kamuflaj desenlerine kadar her zevke hitap edebilecek şekildetasarımlar içeren Lacoste L!VE, Beyoğlu’nda yer alan konsept mağazasında sizleribekliyor.Koleksiyonun en iddialı parçalarının üzerinde bulunan büyük timsah logoları ise IvyLeague maskotlarını akıllara getiriyor.
LACOSTE L!VE gerçek renklerini genç ve eğlenceli 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda Amigo Kız ve Patenci Kız temalarıyla gözler önüne seriyor.LACOSTE L!VE Amigo Kızı bilge ve becerikliliğiyle birleştirdiği mizah gücünü şıklığıile tamamlıyor. Amigo kızı stilini; Preppy ve vintage detaylar ile erkek arkadaşınıngardırobundan esinlendiği parçalarla oluşturuyor. Oxford stili erkek gömleğine ek olarakgöze çarpan feminen detaylar ve Batı kesimli Chambray gömlekler bebek yakalarlabirlikte romantik bir hal alıyor. Kriket kazak, kolej havalı etek, leopar desenli polo tshirtve elbiseler LACOSTE L!VE’ ın amigo kızının zamansız parçalarını oluşturuyor.

LACOSTE L!VE’ ın Patenci kızı seksi, kadınsı ve zirvede. Amigo kızın California’datatile çıktığını hayal edin! Ayağında patenleri ile harika bir yazın tadını keşfetmeye veçıkarmaya hazırlanıyor. Mini şort ve etekleri boyfriend kazaklar ve erkeksi hırkalartamamlıyor. Pileli ultra vintage tenis eteği ve bembeyaz mini şortlar ise koleksiyonundiğer vazgeçilmez parçalarını oluşturuyor. Şeker pembesi, nane yeşili ve turkuaz mavisikoleksiyonda hakim olan diğer renkler iken, elbise ve şortlarda şeritler halinde yerini alanbeyaz renk koleksiyonun parçalarına sportif ama aynı zamanda seksi bir hava katıyor.Lacoste’un ikon haline gelen logosu ise rengarenk pololarda kontrast oluşturuyor.

Hiç yorum yok: