22 Mayıs 2012 Salı

Uzun bir aradan sonra..

Herkese Hello!
Biliyorum çok zamandır yazmıyorum,yazAmıyorum!
Sebeblerimden ilki bilgisayarımı bozuldu zanetmemdi,bu nasıl oluyor derseniz :) şöyle oluyor bilgisayarım bi kaç gün açmayı denememe rağmen açılmadı sanırım biraz kendine tatil verdi, geçen gün birkez daha denedim ve tatatatammmm açıldııı sanırım tatili bitti =) o tatil yaptı benim de biraz gözlerim dinlendi fakat post yapamadığım için üzülüyordum...
Onu da Twitter sayesinde atlattım ... =)
Sebeblerimden ikincisi ise bilgisayarı açmaya bile vakit bulamıyor olmamdı..
Her neyse sonunda kavuştuk birbirimize artık bol bol postlar sizi bekler eh baya bi birikti zaten :)
 Sizden ayrı kaldığım zamanda neler mi yaptım...
İKÜ MayFest'12 katıldım, Gece,Sıla,Kenan doğulu konserlerinde bağıra bağıra şarkılar söyleyip eğlendik :)
Gerçekten çok güzeldi..

Daha sonraki günler...
Beni tanıyanlar yada twitterdan takip edenler ne kadar fanatik bir Fenerbahçeli olduğumu bilirler, final maçı öncesi işte tam da böyleydim, yolda işittiğim lafların haddi hesabı yok ama haklı çıktılar şampiyon olamadık fakat yenilmedikde zaten biz fenerbahçeyi şampiyon olucak diye sevmedik,içten gelen bir duygu bu tarifi zor...
Ama Fenerbahçem naptııııı yılmadıı ve Türkiye Kupasını aldı..
Ondan sonracığıma Akrabamın Bridal Shower Partysine katıldım :)
Okadar eğlenceliydi ki yarışmalar falan yaptık beni tuvalet kağıdına sarıp gelin yaptılar ilk bitiren ve gelinin en çok beğendiği tuvalet kağıdından gelinlik 1. oldu oda tabiki ben! rakiplerimize fark attık onların tuvalet kağıtları hep yırtıldı :)))
Bide orada hayatımın aşkını buldum damadım =) hazır gelinlik de üzerimdeyken poz verdik ;)
En son bu hafta ise
Sinan Erdemdeydim
Bjk-Gs Basketbol maçını izlemeye gittim
Buna hala bende inanamıyorum okadar beşiktaşlının içinde ben haha :))
Belki bazı bjk'lilerden daha çok bağırmışımdır top gs'ye gidince bilemiyorum rakip kırmızı olunca dayanamıyorum ahaha :))

Sonra birde Pascal Nouma gelmesin mi bide tam önüme oturmasın mı aman tanrım herkes alkışlıyo falan ben tam tersi bir fenerbahçeli olarak yaptığı o kötü hareketi unutmadım, şimdilerde o hareket için twitterinda özür dilesede gözümden düştü bikere..

Herkes üçlü çektir diye bağırıdı oda çektirdi ama hiçkimse salona girerken babasının omzunda oturan o minnacık çocuk kadar güzel yapamadı o dudaklarını büzüp sus işareti yapması beni bile bi fenerbahçeli olarak benden aldı yerim onu ben :) bjk kazandı tebrik ettim bu arada bjk seyircisi gerçekten iyi destekliyor takımını bakalım finale çıkabilecek mi :)
İşte böyle sevgili takipçilerim..
A unutmadan çok yakında bir hediye çekilişim olacak onun da haberini veriyim :)
Beni takip etmeye devam edin..
xoxo
It Girl Nirvana


5 yorum:

Hamide... dedi ki...

twitter var iyiki her adımını takip edebiliyoruz görmüştüm fotoların çoğunu ama şampiyonluğu kaöırdığımıza çok üzüldüm ben de napalım bizim büyüklüğümüz kupa büyüklüğü değil başka bir şey anlatılamaz!!

guzelliknehri dedi ki...

gelinliğin çok güzelmiş =) ben de isterim böyle bir parti yapmak ama bizim akrabalar arasında bu bridal shower gibi bir adet yok. şimdi herkes garipser ama ne çok eğlenmişsiniz. =)

_Nirvana_ dedi ki...

:) teşekkür ederim tuvalet kağıdı rulosundan ancak okadar oldu ;)) çok eğlenceliydi, aslında yapabilirsiniz hemde sizin akrabaların içinde öncü olmuş olursun akım başlatırsın ;)

guzelliknehri dedi ki...

Aslında haklısın ama böyle teyzeler düşün her yeniliğe karşı çıkan cinsten teyzeler. Bazen cesaretim oluyor yenilik yapmaya ama bazen onlar nasıl istiyorsa öyle oluyorum =) ama sonuçta bunlar insanın hayatında bir kez olan şeyler değil mi? bilemedim yine de...

_Nirvana_ dedi ki...

ah evet anlıyorum seni öyleleri var ama bu senin hayatın senin evliliğin onlarda yeni bişeyler görmüş olur hem ;) bide bu shower partilerini gelinden habersiz düzenleniyor, yani gelinin haberi olmuyor arkadaşları onu hiç haberi yokken showerın yapılacağı yere getiriyor ve süprizz =)