30 Mart 2013 Cumartesi

Denizcilik Modası / Nautical Fashiondaha fazla ürün için eroldenizcilik.com a tıklayabilirsiniz.

Bana göre balık yakalamak içten gelen sevgiyle yapılan bir uğraştır çünkü sabah daha güneş doğmadan kalkıp balık yakalamaya gitmek hiç kimsenin zoruyla olmaz, denizin o mis gibi kokusunu içine çekip balık yakalamak bir tedavi şekli bir terapidir. Büyük şehirlerde yaşanların emeklilik hayalidir bir balıkçı kasabasına yerleşip, sabahları balık tutmaya gitmek, şehirin büyük karmaşasından kaçıp denizin o sonsuzluğu o berraklığında kapılmak üzerinizden hangi stresi atmaz ki, bazen insanın canı sıkıldığında kendini sahile atmaz mı bir deniz havasını içine çekip stresini unutmaz mı? Balık tutmak da öyledir işte.. Ben balık tutmayı pek bilmem ama tutmuşluğum vardır, çok zevkli ama balıkları yakaladıktan sonra tutup oltadan çıkartmak biraz zor işte :)
Deniz kokusu güzelde o çıkmayan balık kokusu yok mu :)) 

En güzeli tekneyle açılıp yakalamak şimdi öyle aletler yapmışlar ki size balık nerede var anında gösteriyor. Bence bu harika bi icat olmuş :)bu ürüne ulaşmak ve satın almak için buraya tıklayın.

Bu harika alet gibi bir sürü denizcilikle ilgili en ucuz ürünleri bulabileceğiniz adres ise
www.eroldenizcilik.com
'u herkese tavsiye ederim, ayrıca bağdat caddesindeki mağzasına da uğrayıp ürünleri satın alabilirsiniz.
Adres:
Bağdat Caddesi No:530/c Bostancı / İstanbul

Bu sezon Denizcilik modasına sizde uymak istiyorsanız her mağaza denizcilik temalı ürünler çıkartmış hepsi birbirinden harika, şimdilik görüşmek üzere... :)

xoxo

It Girl Nirvana
bol balıklı günler :)

Hiç yorum yok: