21 Eylül 2013 Cumartesi

Lancome DreamTone ile tanışın!DreamTone, hayalinizdeki cilt tonunu makyajsızken bile veren ilk cilt bakımı.
Koyu lekeler, cilt tonu eşitsizliği, renk düzensizliği. Lancome, kadınların mükemmel cilt arzusu arayışına eşsiz bir yanıt olarak cilt tonunu düzenleyen ilk cilt bakımı DreamTone’u yarattı. DreamTone cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarırken, aynı zamanda makyajsız dışarı çıkacak kadar özgür ve cesur yeni dünya kadınını yaratıyor. DreamTone’un ‘’Triple Action’’ (Üçlü Etki) teknololojisine yansıtılarak tüm kadınların ‘’güzel ve sağlıklı’’ bir cilt arzusuna cevap verecek 3 olağanüstü formülde hayat buldu. DreamTone; koyu lekeler, cilt tonu eşitsizlikleri ve cilt rengi düzensizliklerinde gösterdiği üstün performans ile kişiye özel tasarlanmış. Lancome laboratuvarları tarafından belirlenen 3 farklı pigmentasyon profili üzerinde etkili, açık ten rengi, buğday ten rengi ve koyu ten rengi ilk cilt bakım ürünü olma özelliğini taşıyor. DreamTone’un 3 özel formülü mükemmel bir performans gösterdi. Cildin doğal güzelliği ortaya çıkarırken kadınların sadece hayal edebildiği kalitede bir cilt yarattı.

Sadece 8 haftalık kullanım sonunda koyu lekelerde %66'ya varan azalma*. 12 haftalık kullanım sonunda uzun süre kalıcı etki**. Matlık, kızarıklık, sararmış cilt tonu ve lekelenme gibi tüm cilt tonu düzensizliklerinde azalma görülür. Sadece 1 haftada kadınların %68'i daha eşit bir cilt tonuna sahip olduklarını gördüler.
O kadar etkili ki kadınların en az %68'i ciltlerini tüm çıplaklığıyla
açığa çıkarmaya cesaret ediyorlar.

Dreamtone'nun kullanım şekli: 
Sabah ve akşam, yüz ve boyun bölgesine uygulanması önerilir.Xoxo
It Girl Nirvana

12 Eylül 2013 Perşembe

DIY Buzluktan Mumluğa

Herkese Hello!
Çoktandır paylaşım yapmıyorum farkındayım :( Eylül ayı en yoğun ay olduğundan genede blogumu boşlamak istemedim sizlere çok beğendiğim bir diy projesi hazırladım. :)

Öncelikle malzemeler:
-Silikon buz kalıbı
-Toz alçı
-Tutkalı karıştırmak için bir kap
-Küçük mumlar
-Boya
-Fırça

Yapılışı:
Öncelikle toz alçımızı suyla bir kapta karıştırıp kıvamını almasını sağlıyoruz. 
Silikon buzluğumuza alçımızı döküyoruz, alçımızın üstüne mumlarımızın altındaki gri kaplarını çıkartıp koyuyoruz, üzerine sağlam durması için biraz bozuk para koyuyoruz.
Ve donmaya bırakıyoruz.
Donduktan sonra mumluklarınızı istediğiniz gibi boyayabilirsiniz :)

Xoxo
It Girl Nirvana 

6 Eylül 2013 Cuma

L'Oréal Elseve Mucizevi Yağ

L'Oréal Elseve'in mucizevi yağ olarak çıkmış bu ürününü çok merak ediyordum. Saçlarım özellikle sabah kalktığımda yıpranmış ve kuru olduğundan dolayı birbirine çok dolanıyordu, taramak neredeyse imkansız oluyordu. Ama L'Oréal Elseve mucizevi yağ ile karşılaştığımda içeriğini ve kullanım şekillerini okur okumaz alma isteği uyandı. Çünkü birçok farklı şekilde kullanılabiliyor. Belirtmek istediğim bir şey var ki, yağ olduğundan dolayı ön yargılarım vardı. Saçlarımı yapıştırır mı, yağlı bir görünüm verir mi diye ama kullanmadan bilemeyeceğim için bir şans verdim ve iyi ki vermişim diyebilirim. Özellikle saç dokusunu kusursuzlaştırıcı bakım yazısını okuduğumda saçlarımı kestirmek istemediğim için bakım ürünlerine yönelmeyi tercih eden biri olarak beni cezbetti. Saçı onarmayı vaadediyor. Normal ve boyalı saçlar için kullanılabiliyor.Kapağı yok, fakat kilit koruması var. Kapağı yana çevirince kilit açılıyor ve yağı kolayca alabiliyorsunuz. Pompalı olmasından dolayı oldukça kolay kullanılabiliyor.

L'Oréal Elseve mucizevi yağ sadece saçı onarmıyor, daha önce de söylediğim gibi bir çok şeyde kullanılabiliyor. Yıkama öncesi uygulanıp saçı besliyor, ıslak saça da uygulanabiliyor ve saça şekil verdikten sonra kullanılabiliyor. Ben özellikle saçlarım yıpranmış durumda olduğu için düzleştirme işleminden önce koruması için kullanıyorum. Düzleştirici uygularken ıslak saça sürüldüğünde yanma hissini bilirsiniz, tercih edilmiyor bu yüzden. Fakat yağı sürdüğümde ıslak bir his olmadığından rahatlıkla tarayıp düzleştiricimi uygulayabildim. L'Oréal Elseve'in mucizevi yağını düzleştirme işleminden sonra daha bir sevdim, çünkü saçlarım parlak ve yumuşacık oldular :) Söylemeden edemeyeceğim kokusu parfüm gibi, çok güzel bir koku bırakıyor saçta.

En güzel yanlarından biri de marketlerde bulunabilir olması ve fiyatının uçuk bir rakam olmaması bana göre. Kuaförlerden temin ettiğim bir kaç saç bakım ürünüm olmuştu fakat memnun kalmamıştım. Hem marketlerde de kolayca bulunan bir ürün, hem de çok amaçlı. Hem bakım yapıyor hem yumuşaklık verip ağırlık hissi yaratmıyor.

Sizlerin de saçları benim gibi yıpranmış, kuru ve zor taranıyorsa, saçlarınızı kestirmek istemiyorsanız mutlaka denemenizi öneririm. Kuaförler kadınların korkulu rüyasıdır aslında, en azından benim için öyle saç kesme konusunda. Uçlarını aldırmaya gidiyorum, küt saça yakın eve dönüyorum. Bu yüzden ben bakım ürünleriyle onarmayı tercih ediyorum. L'Oréal Elseve mucizevi yağ ile daha da ümitliyim.


Bir bumads advertorial içeriğidir.