2 Mayıs 2014 Cuma

Zorlu Center’da Bahar Festivalini keşfedinZorlu Center, baharı festival ile karşılıyor. 3-11 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Bahar Festivali’nde çiçeklerden oluşan dev heykellerin yanı sıra çiçek satış standları, canlı müzik dinletileri, baharı ve sağlıklı yaşamı vurgulayan workshoplar Zorlu Center’da yer alacak. Ayrıca Festival kapsamında sanatçı Derya Baykal ile renkli bir söyleşiye ve ünlülerin Yaşam Koçu Şeyda Coşkun’un Zorlu Center AVM ziyaretçileriyle birlikte gerçekleştireceği sağlıklı yaşam yürüyüşüne de ev sahipliği yapacak. 


İstanbul’un merkezinde baharın tazeliğini ziyaretçilerine sunacak olan Zorlu Center’da çiçeklerden bambaşka bir dünya yaratan Lisan-ı Ezhar’ın dev heykelleri yer alacak. Çiçeklerle şaşırtan dev heykeller yaratan Lisan-ı Ezhar, Bahar Festivali kapsamında Zorlu Center AVM ziyaretçileri için çiçek tasarım atölyesi düzenleyecek. Festival kapsamında ünlü oyuncu Derya Baykal ile eğlenceli bir söyleşi ve ünlülerin yaşam koçu Şeyda Coşkun ile sağlıklı yaşam yürüyüşü de yer alıyor.
Zorlu Center AVM ziyaretçileri, baharın gelişini tüm coşkusuyla hissettiren festivalde, kurulacak çiçek standlarından çiçek satın alma fırsatını yakalarken, baharın neşesini yansıtan canlı müzik performanslarını dinleyebilecek ve 5 Mayıs Hıdrellez günü özel kurulacak ağaca da dilekler bağlanabilecek.

Ayrıca Zorlu Center Bahar Festivali kapsamında, 3-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Visa kredi kartları ile tek seferde 150 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler Zorlu Center Cinemaximum’da 15 Haziran 2014 tarihine kadar IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D dahil tüm filmlerde geçerli olan 2 kişilik sinema bileti kazanacak. Her bir ziyaretçi kampanyadan günde 1 kez faydalanma hakkına sahip olacak. Tüm İstanbullular’a baharı yaşatacak festival 11 Mayıs Pazar günü sona erecek.

Zorlu Center Bahar Festivali Programı (3-11 Mayıs)
·         Derya Baykal ve Şeyda Coşkun ile bahar sohbeti – 5 Mayıs 16:00
·         Şeyda Coşkun ile bahar yürüyüşü – 5 Mayıs 18:00
·         Lisan-ı Ezhar Çiçek Tasarım Atölyesi – 6 Mayıs 16:00
·         Melda Narmanlı Çimen ile 2104 dekorasyon trendleri – 9 Mayıs 11:00
·         Hıdrellez ağacı – 5,6 Mayıs
·         Çiçek heykelleri ve Çiçek pazarı
·         Canlı müzik

Hiç yorum yok: