13 Haziran 2014 Cuma

Creepers Ayakkabısı Olmayan Var Mı?

Herkese Hello!
Yüksek tabanlı spor ayakkabılar son yıllardır popüllerliğini korurken, Creepers ayakkabılar da bu popüllerliğin içinde yer alıyor, Hollywood yıldızlarından şarkıcılara ,ünlülerin stillerinin tamamlayıcı parçalarından olmuş bile. 
ister uzun boylu olun ister kısa ister bacaklarım çirkin diye dert yanın bu ayakkabılar tüm dertlerinize çözüm niteliğinde, şöyle ki bu ayakkabılar sadece kısa boylular değil uzun boylular da tercih ediyor, ayrıca kısa, şişman, kalın bacaklı olanlara da en büyük artısı ince ve uzun gözüken bacaklar oluyor! Bu kulağa çok hoş gelmiyor mu ? ;) Ayrıca göründükleri gibi ağır ve hantal da değiller çok hafif ve rahatlar.

Creepers ayakkabılar genellikle şortlarla, kısa eteklerle yada bileği açıkta bırakan pantolonlarla giyiliyor.
Daha farklı tarzlar yaratmak tabiki sizin elinizde ! 

Eeee Nirvana çok güzel anlattın iyi hoş da biz bu ayakkabıları nereden bulacağız dediğinizi duyar gibiyim :) hemen efendim sizi Creepers Türkiye sitesine alıyım. Aaa bize bişeyler yap da alalım derseniz sizi kıracak değilim ;) www.creepersturkiye.com da beğendiğiniz ayakkabıyı satın alırken sipariş bölümüne Nirvana yazarsanız anında %10 indirim yapacaklar benden söylemesi...
İyi alışverişler
Xoxo
It Girl Nirvana 

Hiç yorum yok: