23 Haziran 2014 Pazartesi

Penti ile Plaj ModasıFarklı model ve renklerde tasarlanan plaj koleksiyonlarıyla dikkat çeken Penti, tatile çıkarken ihtiyaç duyulan plaj aksesuarları konusunda da kadınlara yardımcı oluyor.

Koleksiyonda bulunan plaj kıyafetleri arasında elbiseler, kaftanlar, şort ve şort tulumlar, kısa kol tunikler, ‘Beachy’ pantolon ve pareolar bulunurken, her bir tasarımda göz alıcı detaylar ve çarpıcı desenler dikkat çekiyor.

Aksesuardan plajda da vazgeçemeyen kadınlar ise plaj stillerini hasır çanta, parmak arası terlikler, ‘Jelly’ sandaletler ve hasır şapkalarla tamamlıyor.

Penti’nin Karıştır&Yakıştır koleksiyonlarını da destekleyen bu ürünlerle plaj modası tüm bakışları üzerine toplayan kadınlardan soruluyor.

13 Haziran 2014 Cuma

Creepers Ayakkabısı Olmayan Var Mı?

Herkese Hello!
Yüksek tabanlı spor ayakkabılar son yıllardır popüllerliğini korurken, Creepers ayakkabılar da bu popüllerliğin içinde yer alıyor, Hollywood yıldızlarından şarkıcılara ,ünlülerin stillerinin tamamlayıcı parçalarından olmuş bile. 
ister uzun boylu olun ister kısa ister bacaklarım çirkin diye dert yanın bu ayakkabılar tüm dertlerinize çözüm niteliğinde, şöyle ki bu ayakkabılar sadece kısa boylular değil uzun boylular da tercih ediyor, ayrıca kısa, şişman, kalın bacaklı olanlara da en büyük artısı ince ve uzun gözüken bacaklar oluyor! Bu kulağa çok hoş gelmiyor mu ? ;) Ayrıca göründükleri gibi ağır ve hantal da değiller çok hafif ve rahatlar.

Creepers ayakkabılar genellikle şortlarla, kısa eteklerle yada bileği açıkta bırakan pantolonlarla giyiliyor.
Daha farklı tarzlar yaratmak tabiki sizin elinizde ! 

Eeee Nirvana çok güzel anlattın iyi hoş da biz bu ayakkabıları nereden bulacağız dediğinizi duyar gibiyim :) hemen efendim sizi Creepers Türkiye sitesine alıyım. Aaa bize bişeyler yap da alalım derseniz sizi kıracak değilim ;) www.creepersturkiye.com da beğendiğiniz ayakkabıyı satın alırken sipariş bölümüne Nirvana yazarsanız anında %10 indirim yapacaklar benden söylemesi...
İyi alışverişler
Xoxo
It Girl Nirvana 

7 Haziran 2014 Cumartesi

Yaratıcı insanlar: Lovelimzy Çiçekten Elbiseler
Çiçeklere bayılan biri olarak bunları görür görmez sizlerle paylaşmak istedim, blogumda yaratıcı insanlar bölümüne bunu eklememek olmazdı :) 
Sulu boya ve çiçekleri kullanarak yaptığı bu güzelliklerin daha fazlasına ulaşmak isterseniz blogu http://www.lovelimzy.blogspot.com.tr 
instagram hesabı : http://instagram.com/lovelimzy kendisinin yaptığı çalışmaları inceleyebilirsiniz :) 

Xoxo
It Girl Nirvana

4 Haziran 2014 Çarşamba

#HürriyetSosyal Dünyası Seni Bekliyor!

“Çalışan bir iş kadını güne nasıl başlıyor?” sorusuna cevap olarak; bir iş gününe başlama rutindir bilgisayarın açılması, eş zamanlı olarak kahve hazırlanır ve “bu gün neler olmuş” diye hurriyet.com.tr açılır. Hızlıca gündem takibi yapıldıktan sonra sıra maillere ve bekleyen işlere geçer…
Benimle aynı yönde ilerleyen bir iş günü rutininiz varsa bugün size güzel bir haberim var!  Kahvenize eşlik eden Hürriyet yazarları, gündem yazıları, kültür sanat haberleri, kısaca Hurriyet.com.tr çok daha sosyal!
Eğer siz de benim gibi sosyal medyayı aktif olarak takip edenlerdenseniz Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarından gündemin de takibini yapıyorsunuzdur. Yani artık tek bir mecra gündem takibi için maalesef yeterli olamıyor.
Yenilenen Hürriyet ise aslında sizi tüm platformlarla bir araya getiriyor. Haber okurken aynı zamanda arkadaşlarınızın ya da aynı konuları okumaktan ve paylaşmaktan hoşlandığınız kişilerin yazılarıyla sizi buluşturuyor.
En baştan anlatmak gerekirse Hürriyet nasıl bu kadar Sosyal? Birkaç adımda alacağınız üyelik ile Hurriyet.com.tr ’ye üye olabilir, üyelik aktivasyonunuz sonrasında Hurriyet.com.tr sayfanızı ilginizi çeken haberlerle kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin haber akışınızda çıkmak üzere; kültür sanat, spor, gündem gibi başlıkları seçerken aynı zamanda alt başlıklarla ilginizi çeken haberleri kaçırmamak için sayfanızı ilgi alanlarınız doğrultusunda daha da kişiselleştirebilirsiniz. Daha doğrusu Hürriyet’inizi artık kendinize özel yapabilirsiniz.
Sonrasında profilinizi tıpkı diğer sosyal medya hesaplarında olduğu gibi fotoğrafınız, bilgileriniz, sosyal medya hesaplarınızla entegre hale getirebilirsiniz.
Yazarların haberlerini, onların kendi sayfalarından paylaştığı yazılardan okuyabilir, onlara yorum bırakabilirsiniz. İlginizi çeken haber, yazı, görsel, müzik paylaşımlarınızla Hurriyet.com.tr’yi aktif kullanabilir, öne çıkarttığınız haberlerle Hurriyet.com.tr ana sayfasına yön verebilir, gündemi belirleyen hashtaglerle tartışmalara katılabilirsiniz.
Bir blog yazarı olarak en güzel noktalardan biri ise; yazdığınız blog yazılarınızı Hürriyet Sosyal’deki arkadaşlarınızla da paylaşabilir, onların yazınız hakkında  düşündüklerini/yorumlarını  yine hürriyet sosyal üzerinden alabilir, böylece yazılarınızın çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Henüz Hurriyet Sosyal’in dünyasını keşfetmediyseniz aşağıdaki videoyla hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.
İçerik: www.e-gunlugum.com

Bir boomads advertorial içeriğidir.