2 Şubat 2015 Pazartesi

Aşk’ın en şık ve en rahat hali; U.S. Polo Assn.

Polo sporunun rahatlık ve şıklığını tasarımlarına yansıtan U.S. Polo Assn., Sevgililer Günü’nde sunduğu birbirinden özel hediye seçenekleri ile fark yaratmaya devam ediyor.    
U.S. Polo Assn.’nin bugüne özel şık gömlekleri, sweatshirt’leri, kazakları ve pantolonları polo sporunun asaletini taşıyor.
125 yıldır polo sporunun zarafetini modaya yansıtan U.S Polo Assn., sevdiklerine Sevgililer Günü hediyesi almak isteyenler için en özel seçenekleri bir araya getiriyor. Şehirli ve sportif bir şıklık sağlayan U.S. Polo Assn., şubat soğuğunda içleri ısıtan hediye  alternatifleri sunuyor.
Çalışan hanımlara
İş yerinde şıklığıyla fark yaratmak isteyen kadınlar için ideal hediye seçeneği oluyor. Kendinden şal desenli, puantiyeli, ekose ve çiçekli denim gömlekler, taş işlemeleriyle ışıldayan gömlek seçenekleri U.S. Polo Assn.’de bir araya geliyor. Sevgilisinin şıklığını pantolonla tamamlamak isteyenler ise seçtikleri üstleri rahatlık ve konfor duygusunu yaşatan U.S. Polo Assn. pantolonlar ile kombinleyebiliyor. 
 Kış soğuğundan koruyan triko kazaklar
U.S. Polo Assn.’nin zarif trikolarında sepet örgüsü, polo sporunda kullanılan topun desenini çağrıştırıyor. Saç ve sepet örgüsü triko kazaklar ve dökümlü triko kazak ve hırkalar, soğuk kış günlerinde kadınlar için ideal hediye seçeneği oluyor. Üzerinde at üzengisinden desenler olan tunik formundaki triko kazaklar ise hem ofiste, hem hafta sonunda şıklığından ödün vermeyen kadınların en beğeneceği hediyeler arasında yer alıyor.
Hafta sonu şıklığı için
Hafta sonunda şıklığın yanında rahatlığı da yaşamak isteyenler için üzerine boncuklarla işlenmiş sweatshirt’ler en konforlu hediyeler arasında yer alıyor. U.S. Polo Assn.’nin logosu ve at figürü ile zenginleştirilmiş koleksiyonda şıklık ve rahatlık bir araya geliyor. 

Hiç yorum yok: