1 Nisan 2015 Çarşamba

Zeynep Tosun Couture İpekyol KoleksiyonuTürk Tekstil sektörünün amiral gemilerinden Ipekyol, Türkiye’nin genç ve başarılı moda tasarımcısı Zeynep Tosun ile ses getirecek bir iş birliğine imza atıyor.


Zeynep Tosun’un hazırladığı Couture koleksiyonu Nisan ayındIpekyol mağazalarında yerini alıyor.

Türk tekstilinde marka&tasarımcı işbirliğini sektörde ilk kez gerçekleştiren Ipekyol, uzun bir aradan sonra yepyeni bir işbirliğine imza atıyor. Başarılı moda tasarımcısı Zeynep Tosun’un hazırladığı couture koleksiyonu Nisan ayında moda severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 40 parça olarak hazırlanan koleksiyon, feminen Ipekyol kadınının zerafet ve şıklık kodlarına vurgu yapıyor.

Stilini Eklektik, maskülen ve zıtlıkların harmanlanması’ olarak  ifade eden ZeynepTosun, Ipekyol için hazırladığı couture koleksiyonunda ‘ kendi kadınımın içindeki Ipekyol kadınını yarattım. Tek bir kadının stiline odaklanmadan; zarif, romantik ve gösterişli feminen Ipekyol kadınını neşeli ve fresh bir ruha büründürdüm diyor.


Dantel ve işlemenin ağırlıklı olarak yer aldığı tasarımlarda krep, saten düşes, şifon, hayalet tül ve triko kumaşlar yer alıyor. Somon, yeşil, nar çiçeği, kırmızı, mavi, sarı, bordo, lacivert ve ekru ise tasarımlara hayat veren renkleri oluşturuyor.

İpekyolun tam bir fanı gibiyim diyebilirim o yüzden bu koleksiyona bayıldım! :)

Koleksiyonun tüm elbiseleri facebook sayfamda hemen tıklayın tüm ipekyol x zeynep tosun elbiselerinden favorilerinizi belirleyin.
Ben bir kaç elbise seçtim bile :)
Tabi Elbiseleri satın almak için Nisan ortasına kadar beklemek gerek.
xoxo
It Girl Nirvana 

Hiç yorum yok: