5 Ekim 2015 Pazartesi

Maid In Love x Mudo FTS64 “Asi Olmak İçin Doğdu”

Mudo FTS64, Sonbahar Kış 2015/16 sezonunda Hande Çokrak imzalı 

Maid In Love markasıyla ikinci kapsül koleksiyonunu sunuyor

Genç, yenilikçi, rahat ve özgün stilini, enerjik ve capcanlı tasarımlarla yansıtan Mudo FTS64, İlkbahar Yaz 2015’de Maid In Love ile başladığı işbirliğine Sonbahar Kış 2015/16 sezonunda da devam ediyor.

 

Hande Çokrak imzalı Maid In Love işbirliği ile tasarlanan Maid In Love x Mudo FTS64 “Born to be wild” kapsül koleksiyonu, 21. YY kadınlarının asi, güçlü  ve çılgın duruşundan esinleniyor.

 

Her dönemin şarkılarına ve filmlerine konu olan bu tema bu kez Maid in Love’ın karakteristik çizgisiyle birleşiyorÇift taraflı laminasyon kumaşlar üzerinde ateş grafikler, kalpler içinden çıkan el ve yumruk illüstrasyonları ile anlatılıyor.

 

Kontrast renkte kullanılan zebra, leopar ve kamuflaj dijital baskılar, kadınların içgüdüsel asi ruhunun dışa vurumu ve doğaya dönüşünü çağrıştırıyor.

 

Rahat giyilebilir kalıpların ve unisex parçaların yer aldığı koleksiyon, renkli ve dinamik sokak stilinin öne çıktığı ceket, kaban, sweatshirt, pantolon, kazak, etek gibi 36 parçadan oluşuyor. Ateş figürlü postal, sloganlı sırt çantaları ve koleksiyon desenlerinden örülmüş bereler koleksiyonun tamamlayıcı aksesuarları olarak göze çarpıyor.

 

Maid In Love x Mudo FTS64 “Born to be wild” kapsül koleksiyonu 9 Ekim itibariyle seçili Mudo mağazaları ile birlikte mudo.com.tr’den de satışa sunulacak.