26 Ocak 2015 Pazartesi

DIY Kendin Yap : Emoji Balonu


Herkese Hello!
İnternette gezinirken bu emoji balonlarına rastladım ve hemen nerede satıldığını araştırırken aslında onların bir kendin yap projesi olduğunu keşfettim. Emojiler sanal hayatımızın içinde oldukları gibi artık gerçek hayatımınıza da dahil olabiliyorlar böylelikle :) çok tatlı değil mi :)


Yapımını hemen sizlerle paylaşmak istedim :)
Hemde çok kolay tek yapmanız gereken sarı folyo daire balon bulmak ve üzerine bilgisayardan çıkartacağınız emoji gözü,dili, dudağı, kalbi gibi stickerları yapıştırmak olacak :) 

Önce sarı folyo balonlarınızı helyum ile şişirtin daha sonra çıkartmış olduğunuz emoji süslerini yapıştırın, istediğiniz emojiyi yapmak size kalmış :)


Kim bilir belki yakın zamanda hazırı da çıkar bu balonların :) 
Benim en sevdiklerim, kalpli gözü olan, gülmekten ağlayan ve kalpli öpücü yollayan emojiler :)
Sizin favori emojiniz hangisi? :)
Xoxo
Nirvana
instagram:itgirlnirvana
 
Photos via : studiodiy.com

22 Ocak 2015 Perşembe

Sevgililer Günü Sofrası Hazırlama Ve Kalpli Peçete Yapımı

Sevgililer Gününü Evde romantik bir akşam yemeği ile kutlayacaklara Karaca'dan çok güzel bir sevgililer günü sofrası hazırlama videosu...
 

Kullanılan ürünleri Karacanın mağazalarında bulabilirsiniz, bu videoda kullanılan ürün detaylarına ise seninsofran.com adresinden ulaşabilirsiniz. :)

15 Ocak 2015 Perşembe

Her Adımınızda Güzel Hissetmek İçin Ayakta Beklediğinize Değecek!


Bakımlı olmanın güzelliğin ilk şartı olduğunu bilen kadınların kolay ve hızlı ayak bakımı için dünya kadınlarının gözdesi Scholl Velvet Smooth Express Pedi artık Türkiye’de!


Güzelliğin baştan ayağa ayrılmaz bir bütün olduğunu düşünen hayatın her alanında aktif olan kadınların tercihi İngiltere’nin bir numaralı ayak bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi ile ayaklar da hak ettiği özen ve bakıma kavuşuyor.  Ayaktaki sertleşmiş deriyi gidererek bir dokunuşta ayakları topuklarla birlikte bebeksi bir yumuşaklığa kavuşturan Scholl Velvet Smooth Express Pedi ile güzel ve bakımlı ayaklar dönemi başlıyor. Scholl Velvet Smooth Express Pedi mağaza önünde ürün için sırada bekleyenlerin yer aldığı “Ayaklarınıza Kapanacaklar” ilanı ile dikkat çekmişti. 
 
Scholl Velvet Smooth Express Pedi sayesinde ayaklar hiç olmadıkları kadar bakımlı ve güzel!
Yüz ve vücut bakımını önemseyen, yüzüne, gözlerine, ellerine, kollarına hatta dirseklerine bile bakım yapan kadınların ayakları da Scholl Velvet Smooth Express Pedi elektronik ayak törpüsü ile kısa sürede ve kolaylıkla yumuşacık bir güzelliğe kavuşuyor. Kadınların vazgeçilmez bakım ürünü haline gelecek Scholl Velvet Smooth için bir kaç dakika ayırmak yeterli. Bakımına özen gösteren kadınların bile ihmal ettiği ayakları için en yeni ve etkili güzellik bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi, 360 derece dönebilen özel geliştirilmiş silindir başlığı sayesinde sertleşmiş derileri bir dokunuşta temizleyerek ayaklara kadifemsi bir yumuşaklık sağlıyor. Evde uygulanacak bir kaç dakikalık bakımla hayalini kurduğunuz kadife yumuşaklığındaki  ayaklara Scholl Velvet Smooth Express Pedi ile kolaylıkla sahip olacaksınız.