4 Ocak 2012 Çarşamba

Atalarda indirim

ATALAR’DA İNDİRİM

ATALAR 2011/2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu, 5 gün sürecek indirim fırsatı ile tüm alışveriş severlerin yüzünü güldürüyor!

ATALAR, tüm sezon ve outlet mağazalarında, 5-9 Ocak tarihleri arasında ATALAR etiketli ve ithal ürünlerde %50 indirim fırsatı ile moda severlere indirim keyfini yaşatıyor. 5 gün boyunca devam edecek olan indirim fırsatını kaçırmayın!

ATALAR 2011/2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu’na dair…
Koleksiyonlarda, Maskülen ceket-pantolon takımlarla kombinlenen ipek saten bluzlarda kullanılan kadınsı detaylar ön plana çıkıyor. Yünlü krepler, bukletler, kaşmirler ve viskonlar koleksiyonda sıkça kullanılan kumaşlar arasında. Eteklerde 80’li ve 90’lı yıllardan esinlenen ATALAR’da, midi boy etekler sezonun en çok tercih edilecek parçalarının başında geliyor. Pantolonlarda ise skinny, pilili ve şalvar tarzı modeller geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ceket tutkunlarını da unutmayan ATALAR, aksesuar ve cep detaylarıyla hareketlendirdiği modelleriyle hem spor hem de şık bir görünüm yaratıyor. ATALAR Koleksiyonları’nın vazgeçilmezi olarak nitelendirilebilecek elbiseler, yine hafta sonu ve iş günleri için özel alternatifler sunmaya devam ediyor. Soğuk kış günlerinin koruyucu kalkanı manto ve kabanlar ise, klasik çizgisinden vazgeçmiyor.Ara beden şıklığı da unutmayan ATALAR, 2011/2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda pantolon, etek, palto, takım ve elbise modellerinde trendleri ön plana çıkartan tasarımlarıyla, farklı bedenlerdeki kadınlara kendini özel hissettirmeye devam ediyor. Davetler için şık gece kıyafetlerinin ve kokteyl elbiselerinin de yer aldığı ATALAR 2011/2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda stil sahibi kadınların gardıroplarını tamamlayan parçalar, kış akşamlarını ısıtıyor.

www.atalargiyim.com.tr

Hiç yorum yok: