18 Temmuz 2012 Çarşamba

TIMBERLAND AYAKTAN KOLA TRANSFER OLDU !


Dünyanın en ünlü markalarından Timberland'ın tüm dünyada büyük ilgi gören saatleri yeni distribütörü Mey Saat'le Türkiye'de.

Doğayı seven maceracı, genç hisseden, ve sporsever herkesin bildiği bir marka olan Timberland, Türkiye pazarına da iddialı bir giriş yapmak için Mey Saat'i tercih etti.

İsviçre'nin lüks saat üreticisi Edox'a ülkemizde iyi bir satış grafiği yakalatan Mey Saat, tüm Dünya ile aynı anda Timberland'ın yeni koleksiyonunu, Türkiye'de satışa sundu.TÜRKİYE !!! ‘’TİMBERLAND’’ ‘IN YENİ KOLEKSİYONUNU VE YENİ YÜZÜNÜ BEĞENDİ.

Türkiye’ ve dünyada aynı anda piyasaya çıkan yeni koleksiyon Geldikten sonra çok hızlı bir şekilde tükendi. Saat satış noktaları tarafından gerçekten büyük beğeniyle karşılaşan ‘’Timberland’’ gerek fiyat, gerek kalite, gerekte çizgisi itibariyle ile kendini iyi ifade ettiği için başarısı tesadüf değil.Vitrinlere çıktıktan sonrada Timberland markasını tercih eden perakende satış noktaları bu inançlarında bu öngörülerinde yanılmadılar. Nihai tüketici tarafından da oldukça beğeniyle karşılanan ‘’Tİmberland ‘’çok kısa zamanda yok satmaya başladı.

120 yıllık tecrübesini saat tasarımına yansıtan Timberland kalitesi ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla olduğu kadar sayısız tasarımıyla da saat sever bir ülke olan Türkiye'de saatin yeni markası olma hedefinde...

Hiç yorum yok: