18 Şubat 2011 Cuma

Burberry Prorsum Autumn Winter 2011 Womenswear Show

Dünyada ilk kez bir markanın dünyaca ünlü bir meydanda 32 metrelik bir dev ekranda defilesi canlı olarak yayınlanacak. Burberry yine bir ilke imza attı.
Bu canlı organizasyon lokasyonlarına en yeni eklenen alan ise Londranın ikonik Piccadily Circus meydanındaki 32 metre uzunluğundaki dev dijital ekran olacak. Haftada 1,2 milyon yayanın geçtiği dünyaca ünlü bu meydanda bir defileyi canlı olarak yayınlamak,yine dünyada bir marka için bir ilk olacak.

Ayrıca Boston’dan, Pekin’e dünyada 40 ayrı organizasyonla markanın amiral mağazalarında defile canlı olarak yayınlanacak. Bu şeklide aynı anda 4 kıtada sanal “trunk show” gerçekleşmiş olacak ve defileyi izleyenler koleksiyon ürünlerini herkesten once satın alabilme şansına sahip olacaklar.

Defile aynı zamanda www.burberry.com dan canlı olarak izlenebileceği gibi, markayı destekleyen moda ve müzik dünyasının önde gelen web siteleri de şovu yine canlı olarak yayınlayacaklar.


Ayrıca defile ürünleri mağaza içi organizasyonlarında Ipad’lerden anında satın alınabileceği gibi , defileden hemen sonra, bir hafta süreyle internetten de satın alma yapılabilecek ve ürünler sipariş edildikten sonra 7 hafta içerisinde müşteriye teslim edilecek. Bu şeklide koleksiyon piyasaya çıkmadan 3 ay once ürünler moda takipçilerinin elinde olabilecek.


Defilenin müzikler ise iTunes teknolojisi sayesinde indirilebilecek.


Burberry Sonbahar/ Kış 2011 defilesi, 21 Şubat Pazartesi günü Türkiye saatiyle saat 18.00’de yayınlanacak.

Hiç yorum yok: