1 Şubat 2011 Salı

Sadece sevdiğinize özel olarak tasarlanan kokular aisha ISTANBUL’DA

Türkiye’nin ilk ve tek Aromaterapi markası aisha ISTANBUL’da sevdikleriniz için hazırlatacağınız parfüm setleri, orijinal ve şık bir hediye alternatifi yaratıyor.


Sevdiğiniz kişinin karakteri, zevkleri ve hatta teninin rengine göre özel olarak harmanlanan parfüm setleri aisha ISTANBUL’un Sevgililer Günü için sunduğu alternatif hediyeler arasında yer alıyor.

Aromaterapist Ayşe Tolga ile yapacağınız ön görüşmede hayat bulmaya başlayan bu özel tasarım, dilediğiniz taktirde aynı aromaya sahip body wash, şampuan, el ve vücut kremi, mum ve oda parfümü gibi pek çok farklı ek ürünlerle de desteklenebiliyor.

Ürün tamamlandıktan sonra, dilerseniz sevdiğinize özel isim, kutu ve şişe tasarımı ile de eau de toilette veya eau de parfume kişiye özel bir sunumla şekillendirilebiliyor.

aisha’nın Bahçesinden

aisha ISTANBUL, ürünlerindeki doğal özlerden, ambalaj malzemesine kadar, koleksiyonundaki bütün ürünler için teker teker araştırmalar, çalışmalar ve testler yapıyor. Ürünlerinin % 100 içeriği doğal ürünlerden, % 60‘ı ise sertifikalı organik hammaddelerden oluşan ülkemizin ilk doğal kozmetik ve aromaterapi markası aisha İSTANBUL, tasarım ve hazırlanma aşamasında Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Kozmetoloji Bölümü ile birlikte çalışıyor.

Satış noktaları için daha detaylı bilgiyi markanın web sitesinden ulaşabileceğiniz gibi,

aynı zamanda www.aisha.com.tr adresinden de sizin için özel olarak hazırlanan ürünleri almaya devam edebilirsiniz.
“Doğanın Armağanlarını Size Özel Harmanladık” aisha ISTANBUL

1 yorum:

sJ dedi ki...

sanırım herkesten önce kendime bir hediye yaptırmalıyım. :)))
şeftali aromalı oda parfümü meselaaa
ya da yasemin çiçeği kokulu krem