22 Şubat 2011 Salı

Burberry Womens Wear Sonbahar kış 2011 Defileden kareler

Burberry, bu kez Sonbahar/Kış 2011 Prorsum koleksiyonunu Londra “Kensington Gardens” taki yeni defile alanından tüm dünyada gerçekleşen 40 organizasyon ile 150 ülkeye canlı olarak yayınladı.
Bu canlı organizasyon lokasyonlarına en yeni eklenen alan ise Londranın ikonik Piccadily Circus meydanındaki 32 metre uzunluğundaki dev dijital ekran oldu. Haftada 1,2 milyon yayanın geçtiği dünyaca ünlü bu meydanda bir defileyi canlı olarak yayınlamak,yine dünyada bir marka için bir ilk oldu.
Ayrıca Boston’dan, Pekin’e dünyada 40 ayrı organizasyonla markanın amiral mağazalarında defile canlı olarak yayınlandı. Bu şeklide aynı anda 4 kıtada sanal “trunk show” gerçekleşmiş oldu ve defileyi izleyenler koleksiyon ürünlerini herkesten once satın alabilme şansına sahip oldular. Defile aynı zamanda www.burberry.com dan canlı olarak izlenebildiği gibi, markayı destekleyen moda ve müzik dünyasının önde gelen web siteleri de şovu yine canlı olarak yayınladılar.

Ayrıca defile ürünleri mağaza içi organizasyonlarında Ipad’lerden anında satın alınabildiği gibi , defileden hemen sonra, bir hafta süreyle internetten de satın alma yapılabilecek ve ürünler sipariş edildikten sonra 7 hafta içerisinde müşteriye teslim edilecek. Bu şeklide koleksiyon piyasaya çıkmadan 3 ay once ürünler moda takipçilerinin elinde olabilecek.

Defilenin müzikler ise iTunes teknolojisi sayesinde indirilebilecek.
Burberry Sonbahar/ Kış 2011 defilesi, 21 Şubat Pazartesi günü Türkiye saatiyle saat 18.00’de gerçekleşti.

  Kate Bosworth wearing Burberry at the Burberry Prorsum Autumn Winter 2011 Womenswear Show

                      Ellie Goulding wearing Burberry at the Autumn Winter 2011 Womenswear Show

Alexa Chung wearing Burberry at the Burberry Prorsum Autumn Winter 2011 Womenswear Show


             ♥♥ Douglas Booth at the Burberry Prorsum Autumn Winter 2011 Womenswear Show

                    Sacha M'baye wearing Burberry at the Autumn Winter 2011 Womenswear Show

Hiç yorum yok: